Nové a použité díly značky Siemens!

Chcete-li zakoupit nové nebo použité díly značky Siemens, neváhejte nás kontaktovat. Stačí, když nám sdělíte, jaké díly sháníte, a my vám zašleme skvělou cenovou nabídku. Máme rozsáhlý sortiment a můžeme pro vás díly také rychle objednat. Všechny díly, nové i použité, dodáváme se zárukou.

Prodlužujeme oficiální tovární záruku Siemens na nové produkty o 1 rok. Takže pokud vám Siemens nabízí jednoletou záruku, my vám nabízíme prodloužení záruky o další 1 rok. Získáte tak záruku v délce 2 roky.

Máte zájem?

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Po odsouhlasení nabídky z vaší strany vám díly co nejdříve zašleme z našeho skladu nebo pro vás potřebné položky objednáme.

 

Výše uvedené sdělení představuje nezávaznou nabídku. UNIS Group si vyhrazuje právo na její změnu Skutečná doba záruky je uvedena v cenové nabídce. Prodloužená záruka se vztahuje pouze na produkty Siemens, které jsou zakoupeny od UNIS Group. Ostatní záruční podmínky, jak je uvedeno ve Všeobecných smluvních podmínkách UNIS Group, zůstávají v platnosti.