Jedinečná nabídka opravy elektronické napájecí zdroje

13 Duben 2017

Od nynějška vám společnost UNIS Group nabízí jedinečnou službu zajišťující opravu elektronické napájecí zdroje! Společnost UNIS Group disponuje všemi nezbytnými znalostmi potřebnými pro opravu elektronické napájecí zdroje. Abychom mohli testovat opravené napájecí zdroje, obnovili jsme kompletní UV sušicí systém včetně požadovaného hardwaru, chlazení lamp a rozhraní člověk–stroj (HMI), což nám umožnilo napodobit fungování systému. Díky této jedinečné testovací sestavě jsme schopni důkladně prověřit opravené elektronické napájecí zdroje a zaručit tak jejich správné fungování.

Jedinečná nabídka opravy elektronické napájecí zdroje

Ultrafialové (UV) sušicí systémy jsou vyvinuty pro tiskařský průmysl. Sušicí systémy slouží k rychlému sušení kapalin citlivých na UV záření. Příkladem je inkoust, který používají tiskárny pro tisk novin a časopisů.

V tiskařském lisu se nanáší na papír několik tiskových stanic různé barvy inkoustu. Výkonné UV lampy se používají k vysušení inkoustu mezi dvěma tiskovými stanicemi. Říká se jim sušicí jednotky a umožňují nanášet několik vrstev inkoustu rychle po sobě, aniž by došlo k ušpinění tiskařského lisu.

Výkonné UV lampy v sušicích systémech jsou řízeny zařízením elektronickým napájecím zdrojem navrženým speciálně k tomuto účelu. V tiskařském lisu se obvykle používá několik elektronické napájecí zdroje, přičemž jeden funguje jako hlavní a další připojené zdroje jsou mu podřízeny.

Bychom vám rádi nabídli přijatelný způsob, jak prodloužit životnost těchto systémů.

Opravy přináší následující výhody:

  • Snížíte náklady
  • Prodloužíte životnost svého UV systému
  • Budete moci odložit nákup nových dílů
  • Jedinečná testovací sestava zaručuje správné fungování
  • Záruka na 1 rok

Máte zájem?

Chcete-li se dozvědět více o tom, co pro vás můžeme udělat, obraťte se na nás a zeptejte se na nabízené možnosti.