Automatizace budov

Služba pokrývá všechny různé typy (elektronických) řídicích systémů pro automatizaci budov. Mezi ně patří systémy zajišťující komfort prostředí nebo protipožární či zabezpečovací systémy. Jako příklad lze uvést elektronické řídicí jednotky Honeywell pro vzduchotechnické systémy (HVAC), které se instalují v nemocnicích, hotelích a letištích po celém světě.

Hlavní dodavatel a autorizované servisní středisko

Máme mnohaleté zkušenosti a znalosti v oboru oprav, testování a údržby systémů pro automatizaci vašich budov. Jsme zcela nezávislí, ale specializujeme se na vzduchotechnické výrobky značky Honeywell. Nejsme jen hlavním dodavatelem výrobků Honeywell, ale také autorizovaným servisním střediskem Honeywell.

Komplexní řešení, které vydrží

Dodáváme nové a repasované výrobky, nicméně naši zkušení technici umí nabídnout i komplexní řešení. Provedou analýzu dané situace (dokonce i na místě) a vyvinou pro vás automatizované řešení na míru. Poskytujeme údržbu systémů a výrobků, u kterých již výrobce nenabízí podporu, a díky tomu zajišťujeme bezproblémový chod vašich existujících systémů.

V našem servisním středisku provádíme funkční zkoušky výrobků a testujeme celé systémy pomocí jedinečných zkušebních zařízení. Tímto způsobem zajišťujeme spolehlivý a hladký chod vašich systémů (po opravě). Na naše služby poskytujeme až dvouletou záruku.

Opravy, generální revize a skladové zásoby nejdůležitějších dílů

Nabízíme nejen opravy a generální revize, ale i analýzu vašich skladových zásob. Klíčové díly vašich systémů vám dokážeme držet skladem. S požadavkem na komplexní řešení automatizace budov se neváhejte obrátit na společnost UNIS Group.

Kontaktujte nás.