Průmyslové projekty

UNIS Group má oddělení výzkumu a vývoje, které bylo založeno výlučně pro řešení specifických technických problémů. Naši technici začínají každý projekt spoluprací se zákazníkem. Tyto projekty jsou velmi různorodé a zahrnují široké spektrum průmyslových aplikací.

Přepracování stávající elektroniky

UNIS Group vytváří také elektroniku na zakázku (z produktů s ukončenou podporou výrobce) podle vašich konkrétních potřeb. Díky tomu nemusíte investovat do zcela nového systému. Namísto toho váš stávající spolehlivý přístroj upravíme a zajistíme, že zůstane nadále provozuschopný. Pokud je požadovaná elektronika zastaralá, UNIS Group může provést důkladnou analýzu a může ji pro vaše potřeby přepracovat.

Vytváření specifických testovacích systémů

Na zakázku rovněž budujeme testovací systémy. Ty nám umožňují důkladné testování při jakýchkoli specifických opravách, které byly naším oddělením výzkumu a vývoje pro zákazníka předem naplánovány. Test dokážeme vyvinout a aplikovat i v případech, kdy nemáme k dispozici data o zapojení nebo nejsou známy ovládací prvky softwaru.

Máte konkrétní projekt nebo problém ve výrobním prostředí? UNIS Group vám s radostí pomůže najít řešení. Neváhejte nás kontaktovat a požádat o nezávaznou nabídku. Naši technici jsou vám k službám.